- Mieszkańcy mają tutaj do dyspozycji dwa głębokie baseny, basen do nauki pływania, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnię, jacuzzi dla 70 osób, jak również kompleks boisk do gry w siatkówkę oraz piłkę nożną plażową, a także punkty gastronomiczne. - mówi Ewa Lipka, rzeczniczka katowickiego Urzędu Miasta
Kąpielisko przy ul. Żeliwnej 26d będzie otwarte codziennie od 10 do 18.
Osoby, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z oferty Bugli mają do dyspozycji wodny plac zabaw w Dolinie Trzech Stawów. Znajdują się tam kolorowe wodne atrakcje, które od ubiegłego roku sprawiają najmłodszym sporo radości.
Po tych kierunkach studiów bez problemu znajdziesz pracę na Śląsku! [TOP 10]
Plac zabaw został podzielony na dwie strefy - dla dzieci młodszych i starszych. W każdej z nich znajdują się kolorowe urządzenia z dyszami, tryskaczami i fontannami. Po zmroku plac zabaw jest podświetlony, dzięki czemu zmienia się w kolorową świetlną fontannę.
Na terenie obiektu można też odpocząć. Znajdują się tam ławki, stojaki dla rowerów, sporo miejsca do rozłożenia koca i piknikowania, a także przebieralnie i zaplecze sanitarne z natryskiem.
Obiekt jest czynny pomiędzy godz. 9 a 21. Wstęp jest bezpłatny.