Klub Pomarańcza w Katowicach zorganizuje Sylwestra mimo zakazu?! "To jest kurs tańca"

2020-12-18 15:10 bw
Wielka impreza na Pradze Północ
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wielka impreza na Pradze Północ

Klub Pomarańcza w Katowicach planuje zorganizować imprezę sylwestrową, mimo zakazu wprowadzonego na czas pandemii koronawirusa, twierdząc, że będzie to "nocny kurs tańca". Nie do końca można stwierdzić, czy to prawdziwe zapewnienia, czy zwykły żart, ale wpis klubu w mediach społecznościowych już teraz cieszy się szaloną popularnością.

Sylwester 2020. Klub Pomarańcza w Katowicach zorganizuje imprezę mimo zakazu?

Klub Pomarańcza w Katowicach zamieścił na Facebooku post, który wzbudził ogromne emocje wśród mieszkańców. I choć nie wiadomo, czy przedstawia on prawdziwe zamiary klubu, czy jest zwykłym żartem, to już cieszy się ogromną popularnością. Wygląda na to, że klub planuje zorganizować Sylwestra 2020 mimo zakazu wprowadzonego przez rząd na czas pandemii i obostrzeń, które zakładają zakaz przemieszczania się w Sylwestra w godzinach 19:00 - 6:00. Jak? Sposób jest "prosty". Będzie to... nocny kurs tańca. - Przypominamy, że zostały już ostatnie miejsce na naszym nocnym kursie tańca, rozpoczynającym się 31.12.2020 o godz. 18.59. Kurs kończy się o godz. 6.01. Prosimy żeby dbać o nawodnienie w ciągu nocy i baczne słuchanie poleceń instruktora jak np. "wszystkie ręce w górę". Pozdrawiamy, zespół trenerów i instruktorów szkoły tańca Pomarańcza - czytamy na Facebooku. Co o tym myślicie?

Aktualizacja, godz. 15:00:

Docierają do nas informacje, że osoby chętne skontaktowały się z klubem Pomarańcza w Katowicach i post na Facebooku był zamieszczony w celach humorystycznych. Inne wydarzenia, np. Wigilia Live, to z kolei spotkania organizowane online, a nie w klubie. 

Sylwester w domu, zamknięte stoki i hotele. Ale pasterka do białego rana. Felieton "Będzie dobrze" Adama Federa, odc.175 [WIDEO]