Korki na DTŚ w Katowicach. Seria kolizji, potężne utrudnienia!

2021-07-26 8:23
Korki na DTŚ w Katowicach po serii trzech kolizji
Autor: Informacje drogowe Śląsk i okolice/Screen Korki na DTŚ w Katowicach po serii trzech kolizji

Katowice. Ogromne korki na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Sosnowca. Jak informuje policja doszło tam do serii kolizji. Jeden z samochodów osobowych uderzył w separatory rozdzielające jednię. Te znalazły się na pasach w przeciwnym kierunku. Tam uderzyły w nie kolejne dwa auta. Ze względu na te trzy kolizje kierowcy stoją w potężnych korkach.

Morze kwiatów zalało grób tragicznie zmarłego kierowcy ciężarówki

Ogromne korki na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach. W poniedziałek 26 lipca rano doszło tam do serii kolizji. W rejonie wiaduktu przy Silesia City Center samochód marki volkswagen uderzył w separatory drogowe. - Separatory te w wyniku uderzenia znalazły się na przeciwległym pasie w stronę Sosnowca. Wówczas doszło do kolejnych kolizji. Uderzyły w nie samochody marki citroen i toyota. Czekamy na sprzęt, który pozwoli usunąć je z drogi - mówi Agnieszka Żyłka z katowickiej komendy. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Są one jednak spore, zaczynają się już w Chorzowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE