Chorzów. 18-latek spadł z trzeciego piętra. Reanimacja nie pomogła

2021-07-26 7:35
LPR, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK LPR Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Tragedia w Chorzowie. 18-letni chłopak wypadł z balkonu jednej z kamienic znajdujących się przy ul. Wolności. Młody mężczyzna spadł z wysokości trzeciego piętra. Na miejsce przyjechały służby, ale było już za późno. Mimo reanimacji 18-latek zmarł. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Morze kwiatów zalało grób tragicznie zmarłego kierowcy ciężarówki

Chorzów. 18-latek wypadł z balkonu kamienicy. Nie żyje

Do zdarzenia doszło w sobotę 24 lipca na ul. Wolności w Chorzowie. Tego dnia w jednej z kamienic przy ul. Wolności wydarzył się dramat. 18-letni chłopak wypadł z trzeciego piętra. Niestety, mimo reanimacji nie udało się go uratować. - Cała rodzina 18-latka była w tym czasie w domu. Mężczyzna wyskoczył bądź wypadł z balkonu kamienicy. Upadek przeżył, ale potem nastąpiło zatrzymanie akcji serca - podaje serwis mojchorzow.pl cytując Sebastiana Imiołczyka, rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Na miejscu policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE