Koszmarna śmierć kierowcy w Wigilię. Policja prosi o pomoc

2020-01-24 12:53 RS
Wypadek w Gumnach
Autor: Policja Cieszyn

Tragiczna śmierć 45-letniego kierowcy wstrząsnęła lokalną społecznością. Do wypadku doszło w wigilię w Gumnach. Mężczyzna jechał samochodem na ul. Piastowskiej we wsi Gumna. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery. Nie udało się go uratować. Policja prosi o pomoc w tej sprawie.

Wypadek miał miejsce w 24 grudnia w Wigilię na drodze wojewódzkiej 944. Kilkanaście minut przed 17.00 na ul. Piastowskiej we wsi Gumna 45-letni kierowca samochodu marki subaru nagle wypadł z drogi i uderzył w bariery ochronne. Poszkodowanego nie udało się uratować. Mężczyzna po reanimacji zmarł w szpitalu. Choć policjanci długo prowadzą śledztwo w tej sprawie, wciąż wiele kwestii pozostaje nierozwiązanych. Stąd apel do internautów z prośbą o pomoc. Stróże prawa szukają świadków zdarzenia.

- Wszelkie informacje o zdarzeniu proszę kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie– tel 33 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997 albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie - 33 8516106 - podaje cieszyńska komenda.