Koszmarny pożar w Orzeszu! Trzy osoby zginęły w płomieniach!

2021-08-02 8:49
Koszmarny pożar w Orzeszu! Trzy osoby zginęły w płomieniach!
Autor: AndrzejRembowski /CC0/pixabay.com Koszmarny pożar w Orzeszu! Trzy osoby zginęły w płomieniach!

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w poniedziałek rano w jednorodzinnym domu w Orzeszu w powiecie mikołowskim. Mimo że strażacy szybko opanowali rozprzestrzeniający się ogień, niestety żywioł pozbawił życia trzy osoby: kobiety w wieku 50 i 70 lat oraz 43-letniego mężczyznę. Pięciu innym mieszkańcom udało się szczęśliwie ewakuować jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Aktualnie strażacy zabezpieczają pogorzelisko, aby ustalić przyczyny pożaru.

Jak informuje cytowana przez Polsat News Aneta Gołębiowska ze śląskiej straży pożarnej, zgłoszenie o pożarze, który ogarnął dom w Orzeszu wpłynęło skoro świt, ok. godz. 5:00 w poniedziałek, 2 sierpnia. Żywioł ogarnął budynek przy ul. Jeziorskiej, strażakom udało się szybko opanować sytuację i ugasić płomienie. W trakcie akcji wewnątrz budynku natrafiono na zwłoki trojga osób: 43-letniego mężczyzny oraz kobiet w wieku 50 i 70 lat.

CZYTAJ TEŻ: Katowice: Rozjechał 19-latkę, bo się bał?! Szokujące zeznania

W budynku, w którym doszło do pożaru, przebywało jeszcze pięć innych osób. Mieszkańcom domu szczęśliwie udało się ewakuować jeszcze przed przybyciem strażaków. Na miejscu wciąż trwa zabezpieczanie pogorzeliska.

19 letnia dziewczyna zginęła pod kołami autobusu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE