Dramat na drodze

Koszmarny wypadek w Katowicach. Kobieta wjechała wprost pod ciężarówkę z węglem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ulicy Będzińskiej w Katowicach. Na miejscu zginęła kobieta. Prowadziła samochód osobowy, który wjechał wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę z węglem. Do wypadku doszło na prostej drodze, na trasie pomiędzy kopalnią Mysłowice-Wesoła, a trasą DK86.

Dramatyczny wypadek w Katowicach. Kobieta zginęła pod ciężarówką

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 10 października po południu na ul. Beskidzkiej. To droga do kopalni Mysłowice Wesoła. Kobieta, jadąca swoim samochodem osobowym, zderzyła się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką.

- Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym. Niestety zginęła na miejscu - informują policjanci.

Jak doszło do tego tragicznego wypadku w Katowicach?

Samochody zderzyły się czołowo. Kierowca ciężarówki próbował uniknąć staranowania samochodu osobowego i zjechał w bok, jednak nie udało mu się zapobiec tragedii.

Przyczyny wypadku nie są znane. Nie wiadomo, czy kobieta została oślepiona ostrym światłem słonecznym, czy też przez nieuwagę zjechała zbyt blisko środka drogi.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Nasi Partnerzy polecają