Kuchenne Rewolucje w Piekarach Śląskich. Życzliwa Magda Gessler: "Tu śmierdzi gó***m"

2021-09-21 16:17
Magda Gessler przeszła samą siebie! Zmiażdżyła internautkę obrzydliwym komentarzem
Autor: Instagram

Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler pojawiła się w Piekarach Śląskich! Internauci wychwycili, że materiały publikowane przez popularną restauratorkę w mediach społecznościowych zostały nakręcone w lokalu "Tasty" w Piekarach Śląskich, która - jak się okazuje - już zmieniła nazwę na "Szynk pod Cycokiem". Gessler nie przebierała w słowach! "Tu śmierdzi jeszcze gó***m", stwierdziła na nagraniu.

Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler w Piekarach Śląskich

Magda Gessler, znana i lubiana restauratorka, prowadząca popularny program "Kuchenne Rewolucje", pojawiła się w Piekarach Śląskich w restauracji Tasty, którą przemieniła na "Szynk pod Cycokiem". Czujni internauci wychwycili, że materiały publikowane w mediach społecznościowych Gessler zostały nagrane właśnie na Śląsku. 11 lutego na jednym z wideo restauratorka, nie przebierając w słowach, pokazywała brud w kuchni, jaki zastała. "Tu śmierdzi jeszcze gó***m", stwierdziła. W komentarzach aż roi się od ludzi wskazujących, że chodzi o Piekary Śląskie. Część osób pochwaliła się nawet, że widziała Gessler na żywo. Wcześniej, przypomnijmy, nowe odcinki programu nagrywano między innymi w restauracjach w Częstochowie i Szczyrku. 

Kuchenne Rewolucje. Nowe odcinki z Magdą Gessler

Nowy sezon "Kuchennych Rewolucji" wystartował wczoraj, 18 lutego, o godz. 21:30 na antenie TVN. To 22. odsłona popularnego programu. Na pierwszy ogień poszła restauracja w Barlinku, której Magda Gessler postanowiła pomóc. Skoro jednak sezon już ruszył, to czy zobaczymy w nim Piekary Śląskie? To raczej wątpliwe. Lokal Tasty (dziś Szynk pod Cycokiem) pojawi się prawdopodobnie w 23. sezonie, czyli jeszcze sobie trochę poczekamy. 

Sonda
Czy lubisz oglądać program Kuchenne Rewolucje?
Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE