Pijana

i

Autor: Shutterstock Pijana

Koszmar w Żorach

Dramatyczny telefon 11-latki: "Moja mama się nie rusza". Kobieta była kompletnie pijana...

Przerażona 11-latka z Żor znalazła swoją matkę na podłodze w kuchni. Kobieta nie dawała żadnych oznak życia. Dziewczynka zadzwoniła na numer alarmowy i przekazała, że jej mama leży i się nie rusza. Okazało się, że była pijana w sztok!

Telefon 11-latki z Żor zelektryzował służby

Dziewczynka zadzwoniła do żorskich policjantów w nocy z wtorku na środę (11/12.10.20222) ok. godz. 2:30. Dziecko zadzwoniło, ponieważ obawiało się o zdrowie swojej matki.  - Mówiła, że mama leży w mieszkaniu na podłodze i że nie potrafi jej dobudzić - relacjonował TVN24 Marcin Leśniak, rzecznik żorskiej policji.

Na miejsce z policjantami udał się również zespół pogotowia ratunkowego. Medycy stwierdzili, że kobiecie nic nie dolega, a jej stan to efekt dużego spożycia alkoholu. Matka 11-latki nie była w stanie zajmować się dzieckiem. Dziewczynka poprosiła więc, aby policjanci przekazali ją pod opiekę babci, która mieszka na tym samym osiedlu co ona. 

Matkę dziewczynki policjanci zabrali na komendę, aby zbadać ilość alkoholu. Miała ponad 2 promile. Teraz policja wraz z opieką społeczną będą rozeznawać sytuację rodzinną 11-latki. 

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ Jacek Jaśkowiak ostro o polityce PiS: Hejt i rozdawnictwo
Nasi Partnerzy polecają