Łukasz Piszczek żegna się z reprezentacją. Co wiesz na jego temat? [QUIZ]

2019-11-19 10:41 RS
Łukasz Piszczek
Autor: MICHAL WIELGUS/SE Łukasz Piszczek RODZINA, ŻONA, DZIECI. Ile dzieci ma Łukasz Piszczek? Kim jest żona Łukasza Piszczka?

We wtorek w ostatnim spotkaniu reprezentacji Polski w el. ME 2020 z kibicami pożegna się Łukasz Piszczek. Tym samym zakończy swoją reprezentacyjną karierę. Popularny "Piszczu" zagra 30 minut, następnie cały Stadion Narodowy pożegna go owacją na stojąco. Co wiesz o jednym z najlepszych polskich piłkarzy w XXI wieku?

Polacy zapewnili sobie już awans do Mistrzostw Europy w przyszłym roku pokonując w poprzednim spotkaniu na własnym stadionie 2:0 Macedonię Północną. W sobotę nasi kadrowicze zagrali z Izraelczykami, których pokonali 2:1. Teraz zmierzą się ze Słowenią. To będzie wyjątkowe spotkanie, bowiem po raz ostatni w biało-czerwonych barwach wystąpi Łukasz Piszczek, jeden z najlepszych polskich zawodników ostatnich lat. Jak zapamiętacie piłkarza, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał właśnie na Śląsku? Mamy dla Was kilka pytań, abyście przypomnieli sobie najważniejsze fakty związane z popularnym "Piszczem". Każdy kibic powinien uzyskać wynik 10/10! Do dzieła!