Makabra koło Zawiercia. Znaleziono ciało kobiety w stawie! Co się stało?

2021-06-10 14:12
Zwłoki kobiety znaleziono w jednym ze stawów w Dzibicach
Autor: mat. policji

Makabryczne znalezisko w miejscowości Dzibice nieopodal Zawiercia. W czwartek 10 czerwca w jednym z pobliskich stawów ujawniono zwłoki kobiety. Znalazł je wędkarz, który akurat przebywał w tym miejscu. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci kobiety.

Dzibice. Zwłoki kobiety w stawie. Policja prowadzi czynności

Zwłoki kobiety znaleziono w czwartek 10 czerwca około godz. 12.00 w Dzibicach, a dokładniej w jednym z miejscowych stawów na granicy z Kostkowicami. Odkrył je jeden z wędkarzy, który akurat znajdował się w tym miejscu. - Mogę potwierdzić, że rzeczywiście w czwartek około godz. 12.00 jeden z wędkarzy znalazł ciało kobiety w stawie w miejscowości Dzibice - mówi Marta Wnuk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. - Na razie nie jest znany wiek kobiety ani okoliczności jej śmierci. Policjanci prowadzą na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora - dodaje. Więcej informacji na temat makabrycznego znaleziska w Dzibicach ma być znane w najbliższym czasie.

Są groźne dla otoczenia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE