Matka PIJANA JAK BELA zaliczyła słup! W aucie było dziecko!

2019-11-26 12:18
Matka pijana do nieprzytomności jechała samochodem
Autor: Policja Tarnowskie Góry

Dramatyczny wypadek w Tarnowskich Górach. 37-letnia kobieta jechała samochodem z 8-letnią córką, mając trzy promile alkoholu we krwi. Jej podróż zakończyła się na słupie.

Co za szczyt nieodpowiedzialności! 37-letnia kobieta wsiadła za kółko pod wpływem alkoholu, a na pokładzie samochodu była jej 8-letnia córka. Zatrzymała się dopiero na słupie. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek przed godziną 13.00 na ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała prosto w słup oświetleniowy.

- W wyniku zdarzenia 8-letnia córka kierującej trafiła do szpitala. W trakcie czynności ustalono, że 37-letnia tarnogórzanka była kompletnie pijana. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie ponad 3 promile alkoholu - podaje tarnogórska policja podkreślając, że teraz sprawą zajmie się sąd.

Tarnogórscy policjanci dążą do wyjaśnienia przyczyn wypadku. I przypominają, że za jazdę po pijaku grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat. A ponadto kierujący traci prawo jazdy i musi często zapłacić bardzo wysoką grzywnę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE