Tory kolejowe

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

HORROR na torach! Kobieta szła ze słuchawkami na uszach. A pociąg się zbliżał...

2019-11-26 10:20

Prawdziwe chwile grozy przeżyli strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic. 21 listopada zauważyli idącą po torowisku kobietę ze słuchawkami na uszach. Dosłownie chwilę później tą trasą jechać pociąg towarowy.

To był czwartek 21 listopada. Strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic przejeżdżali przez przejazd kolejowy na ulicy Węglowej z Górniczą. Wówczas zauważyli idącą po torowisku od strony ulicy Drzymały kobietę.

39-latka, mieszkanka Czechowic, oświadczyła funkcjonariuszom, że chciała skorcić sobie drogę z domu do sklepu. Kobieta miała na uszach słuchawki. Początkowo nie zdawała sobie sprawy, że tak ryzykowny "spacer" może być niebezpieczny. Twierdziła, że pociągi bardzo rzadko jeżdżą tą trasą. Ale już w chwilę później akurat tą trasą jechał pociąg towarowy. Dopiero po rozmowie z funkcjonariuszami kobieta przyznała, że zrobiła błąd. Otrzymała pouczenie.

- Chodzenie po torowisku jest wykroczeniem z art 97 kodeksu wykroczeń w związku z art art. 14 pkt 5 p.r.d i mandat może wynieść 50 złotych - ostrzega Straż Miejska z Czechowic-Dziedzic.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE