Pijany kierowca zatrzymał się na przejściu

i

Autor: Policja Mikołów/ Policja śląska Był pijany w sztok. Myślał, że znajduje się w centrum miasta

Pijany zatrzymał się na przejściu dla pieszych. Myślał, że jest w centrum Dąbrowy Górniczej

Był tak pijany, że zatrzymał się na przejściu dla pieszych. Wydawało mu się, że znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej. W rzeczywistości znajdował się na ulicy św. Barbary. 31-letni kierowca nie potrafił logicznie wytłumaczyć, w jaki sposób znalazł się na przejściu. Policjanci sprawdzają, czy to on prowadził samochód.

Pijany kierowca, myślał, że znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej

Takiego widoku policjanci z Łazisk Górnych się nie spodziewali. W trakcie patrolu, jadąc ulicą św. Barbary w Łaziskach zauważyli tuż przy przejściu dla pieszych samochód. Jak się okazało, kierowca był tak pijany, że nie bardzo wiedział, gdzie się znajduje. 31-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, był pewien, że znajduje się w swoim mieście i nie potrafił logicznie wytłumaczyć, jak znalazł się w Łaziskach.

Na miejsce wezwano kolejny patrol, tym razem z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny, a samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Teraz śledczy będą wyjaśniali zagadkowe okoliczności tego zdarzenia oraz to, czy mieszkaniec Dąbrowy Górniczej prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu.

Pijany kierowca ukraińskiego busa jechał pod prąd na autostradzie i spowodowała wypadek
Sonda
Czy zdarzało ci się rozpoczynać pracę, będąc pod wpływem alkoholu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE