Piotr Żyła pławi się w luksusach. Buduje piękny dom w Ustroniu! Cena zwala z nóg. WOW! Zamieszka tam z cudowną Marceliną [ZDJĘCIA]

2021-03-05 12:49
Piotr Żyła żyje w luksusie Buduje piękny dom w Ustroniu
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Piotr Żyła, ulubiony skoczek narciarski wielu Polaków, buduje piękny dom w Ustroniu. Zdjęciami z postępów prac wielokrotnie chwalił się już w mediach społecznościowych! Plotka niesie, że zamieszka tam z cudowną Marceliną Ziętek, z którą jest w związku. Jak się okazuje, cena tego typu domów w Ustroniu jest powalająca. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Zobaczcie zdjęcia!

Piotr Żyła, popularny skoczek narciarski, ma niesamowicie dobrą passę. Właśnie został mistrzem świata, układa mu się w związku z piękną Marceliną Ziętek, a na dodatek buduje piękny dom w Ustroniu, w którym prawdopodobnie z nią zamieszka. Ceny takich domów są powalające! W sieci łatwo można znaleźć, że dom z garażem w Ustroniu to koszt rzędu 1 mln 400 tys. złotych, ale dom w centrum Ustronia z garażem może też kosztować nawet ponad 2 miliony złotych! Oczywiście tańsze budowle też znajdziemy: to koszt około 700 tys. złotych. Ile dokładnie będzie kosztował dom Piotra Żyły? Tego nie wiadomo, dżentelmeni nie rozmawiają o takich sprawach. Skoczek z pewnością nie będzie sobie jednak żałował: komfort życia jest przecież bardzo ważny dla każdego. Piotr Żyła chwali się w sieci, jak buduje. Zobaczcie poniżej zdjęcia!

Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu. Zamieszka tam z piękną Marceliną Ziętek

Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego Ustroń? Odpowiedź jest prosta: Piotr Żyła właśnie stamtąd pochodzi, choć urodził się w Cieszynie. Jego rodzice prowadzą także w Ustroniu popularny pensjonat. Piotr Żyła to wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym trzykrotny zdobywca złotego medalu w konkursie indywidualnym (dwa razy zimą i raz latem). Jego rekord życiowy wynosi 248,0 m. Ustanowił go 24 marca 2019 na Letalnicy w Planicy. Popularność w mediach, oprócz oczywiście najważniejszego, czyli niesamowitych wyników sportowych, dało mu nietypowe usposobienie i osobliwe poczucie humoru. Wiele osób śledzi także jego życie prywatne, w tym internetowe "wojny" z byłą partnerką - Justyną Żyłą. 

Żyła mistrzem świata!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE