Policja

i

Autor: pixabay.com Policja - zdjęcie poglądowe

Pociąg zmiażdżył forda! Koszmarny wypadek pod Raciborzem

2021-12-16 8:48

Dramatyczny wypadek pod Raciborzem. Pociąg staranował samochód marki ford na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. W wyniku zdarzenia poszkodowany jest 33-letni kierowca samochodu. Mężczyzna trafił do szpitala.

Koszmarny wypadek na przejeździe kolejowym w Samborowicach pod Raciborzem. W czwartek (16 grudnia) około godz. 3.00 nad ranem doszło do zderzenia pociągu towarowego z samochodem marki ford. - Pojazdem osobowym kierował 33-letni mężczyzna. Mężczyzna wjechał na niestrzeżony przejazd, doszło do zderzenia z pociągiem towarowym. Poszkodowany 33-latek trafił do szpitala. Maszynista w wieku 64 lat był trzeźwy. Od kierowcy forda pobrano krew do badań - mówi nadkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu. Droga wojewódzka nr 916 jest nadal zablokowana, policjanci kierują na objazdy. Na miejscu wypadku trwają czynności.

Szpital tymczasowy przeżywa oblężenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE