Pożar w Sosnowcu

i

Autor: Zawiercie 112

Gigantyczna akcja straży!

Pożar hali magazynowej w Sosnowcu przy ul. Wopistów. Płonie makulatura

2023-03-02 7:33

Ogromny pożar hali magazynowej z makulaturą w Sosnowcu przy ul. Wopistów. Ogień pojawił się na terenie obiektu w środę, 1 marca w godzinach wieczornych. Na miejsce udało się 16 zastępów straży pożarnej. Na ten moment nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Obecnie trwa dogaszanie obiektu.

Sosnowiec. Pożar hali magazynowej przy ul. Wopistów

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze hali magazynowej z makulaturą w Sosnowcu przy ul. Wopistów w środę, 1 marca około godz. 21.00. Na miejsce udało się 16 zastępów straży pożarnej z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Katowic i Tychów. Ogniem został objęty obiekt magazynowy z makulaturą. Ze względu na ten fakt pożar rozprzestrzenił się w piorunującym tempie. Akcję utrudniało silne zadymienie i wysoka temperatura.

- Obecnie trwa dogaszanie obiektu, przelewanie zarzewi ognia wodą. W wyniku zdarzenia spłonęła cała hala o wymiarach 20 na 50 metrów. Przyległy do niej budynek został nadpalony. W akcji brało udział 28 zastępów straży, w tym ponad 90 strażaków - mówi mł. kpt. Łukasz Marchewka z KM PSP w Sosnowcu. Nie ma osób poszkodowanych. Przyczyny zdarzenia zbada policja.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Tragiczny pożar w Choroszczy. Nie żyje ojciec i 3 dzieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany