QUIZ. Najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd. Wiesz, kto to powiedział? Sprawdź się

2020-11-20 5:00
Wiadomo jakie wykształcenie ma Edyta Górniak. Wielu uważa, że to powód do wstydu
Autor: AKPA Wiadomo jakie wykształcenie ma Edyta Górniak. Wielu uważa, że to powód do wstydu

Każdemu zdarza się palnąć czymś niemądrym w towarzystwie. Nie inaczej jest w przypadku wielkich gwiazd: muzyków, aktorów, celebrytów. Czasem trzeba jakiejś wypowiedzi posłuchać kilka razy, by upewnić się, czy aby na pewno się nie przesłyszeliśmy. A wtedy okazuje się, że to naprawdę padło z ich ust! Przedstawiamy najgłupsze wypowiedzi gwiazd. Wiesz, kto to powiedział? Sprawdź się.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE