Rodzina zgłosiłą, że zaginął. On jechał pijany z czteropakiem i flaszką w samochodzie

2022-05-23 11:28
Zaginiony jechał pijany autem
Autor: Policja Gliwice

Nietypowe zdarzenie w Pyskowicach. Rodzina 59-letniego mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie. Policjanci odnaleźli go bardzo szybko. Mężczyzna jechał pijany samochodem, a w aucie miał jeszcze sporo alkoholu.

Do zaskakującego zdarzenia doszło w Pyskowicach. Mundurowi dostali informację o zaginięciu 59-letniego mężczyzny. Zgłoszenie pochodziło od jego rodziny. Mundurowi w mgnieniu oka znaleźli 59-latka. - Natychmiast przystąpili do intensywnych poszukiwań i szybko namierzyli samochód, którym przemieszczał się poszukiwany - relacjonują mundurowi. - Po zatrzymaniu volkswagena mundurowi poczuli wyraźny zapach alkoholu, a na siedzeniu auta zobaczyli czteropak piwa oraz butelkę trunku mocniejszego - dodają policjanci. Zaginiony 59-latek miał 1,68 promila w organizmie.

Czytaj również: Śmierć 7-latki w Mysłowicach. Dziewczynka umarła w męczarniach. Wyniki sekcji zwłok

Zobacz koniecznie: Nocne włamanie do jubilera w Zabrzu! Zginęła biżuteria o ogromnej wartości. Trwają poszukiwania sprawców!

We Wrocławiu mieszka sobowtór Putina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE