Rybnik. Potrąciła 6-latka na przejściu dla pieszych i uciekła! Wiemy dlaczego

i

Autor: Policja Śląska/ Rybnik Rybnik. Potrąciła 6-latka na przejściu dla pieszych i uciekła! Wiemy dlaczego

Rybnik. Potrąciła 6-latka na przejściu dla pieszych i uciekła! Wiemy dlaczego

59-latka potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych w Rybniku 6-letniego chłopca i uciekła z miejsca wypadku. Pierwszej pomocy chłopcu udzielili świadkowie oraz mundurowi z Komisariatu Policji w Boguszowicach. Powód dla którego kobieta uciekła, jest wstrząsający.

Rybnik. Potrąciła 6-latka na przejściu dla pieszych i uciekła! Wiemy dlaczego

Do potrącenia doszło 24 lutego o godzinie 15.40, na ulicy Rejewskiego w Rybniku. Jak wstępnie ustalili policjanci z ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierująca hyundaiem, jadąc w kierunku Małachowskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła dziecko, które wybiegło na jezdnię z prawej strony.  Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia.

Na bieżąco o tym, co się dzieje, piszemy na SE.pl: Wojna na Ukrainie. Wielka inwazja Putina, bombardowana cała Ukraina. Ogłoszono stan wojenny.

Pomocy 6-letniemu chłopcu udzielili świadkowie tego zdarzenia, a także policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach.

Kierująca szybko została zatrzymana. Jak się okazało nie miała uprawnień do prowadzenia samochodu i... była pijana. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona ponad promil alkoholu w organizmie. Rybniczance pobrano krew do badań. Na szczęście życiu i zdrowiu 6-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przejście graniczne w Medyce
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE