Wjechał w kobietę na przejściu dla pieszych. Nie przeżyła
Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 7 czerwca około godz. 8:30. Przechodząca przez przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ulic1-Maja i Kosmonautów kobieta została potrącona przez samochód dostawczy. Na miejsce przyjechały wszystkie służby, w tym pogotowie ratunkowe. Wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej życia kobiety nie udało się uratować.
Policjanci będą teraz wyjaśnić dokładne okoliczności tej tragedii.
Sejny. Potrącenie na pasach! Policjanci szukają świadków