Sklepikarz miał lepkie ręce. Wziął kasę z puszki, na której było czerwone serce

2022-01-27 15:46
Sklepikarz z Siemianowic kradł datki na WOŚP
Autor: Policja Siemianowice Śląskie Sklepikarz z Siemianowic kradł datki na WOŚP

Policjanci z Siemianowic Śląskich zatrzymali 19-letniego mężczyznę. Młody człowiek pokusił się o kradzież puszki dedykowanej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która znajdowała się w jednym ze sklepów. Co ciekawe, mężczyzna był... pracownikiem punku handlowego. Okazało się, że nie tylko chciał uszczuplić dochody WOŚP, ale również podbierał sklepowy asortyment.

19-latek z Siemianowic Śląskich pracował w jednym ze sklepów. Młody mężczyzna był na tyle chytry, że postanowił podkradać towar znajdujący się na półkach. Ale to nie była jedyna rzecz, jaką miał na sumieniu. Młodzieniec sięgnął ręką po puszkę z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z pozostałych pobierał banknoty. - Być może jego złodziejski proceder trwałby, ale został utrwalony przez monitoring sklepowy. Pracodawca natychmiast powiadomił policjantów, którzy zatrzymali 19-latka. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje KMP w Siemianowicach Śląskich. Za ten niegodziwy czyn były już sklepikarz odpowie przed sądem. Przyznał się do zarzutu kradzieży, za które grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Czytaj także: Śmierć Agnieszki z Częstochowy. Śledztwo przejmuje prokuratura, która badała sprawę Izy z Pszczyny

Zobacz również: To w tym miejscu znaleźli zwłoki Madzi z Sosnowca. Małe ciałko leżało pod gruzami

Policyjny pościg za naćpanym 23-latkiem
Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE