Śląskie: Znana sieć Camaieu znika z Polski. Wyprzedaż asortymentu i obniżki cen!

2020-06-03 6:50 Bartosz Wojsa
Znana sieć sklepów Camaieu znika z Polski. Wyprzedaż asortymentu i obniżki cen!
Autor: Facebook; Camaïeu Znana sieć sklepów Camaieu znika z Polski. Wyprzedaż asortymentu i obniżki cen!

Camaieu to francuska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną odzieży, która produkuje i sprzedaje własne kolekcje odzieży damskiej. Sieć postanowiła wycofać się z Polski i zrobi to w ciągu najbliższych tygodni. Do tego czasu stawia na wyprzedaż asortymentu, z czym wiążą się promocje i duże obniżki cen, także w sklepach na terenie województwa śląskiego. Szczegóły poniżej!

W ciągu najbliższych kilku tygodni znana i lubiana sieć sklepów odzieżowych Camaieu wycofa się z polskiego rynku. Taką decyzję podjęli właściciele francuskiej firmy, która zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży, produkując i sprzedając własne damskie kolejce ubrań. Do tego czasu Camaieu stawia na wyprzedaż asortymentu, z czym wiążą się promocje i duże obniżki cen, także w sklepach na terenie województwa śląskiego.

Camaieu zniknie z Polski. Sieć miała swoje sklepy w Śląskiem

Galeria 3 Stawy w Katowicach, Plaza w Rudzie Śląskiej, M1 w Czeladzi, ale też Plaza w Rybniku, Bielsko-Biała czy Zabrze: w tych miejscach w województwie śląskim mogliśmy znaleźć sklepy sieci Camaieu, znanej i lubianej marki odzieży damskiej. Tam należy szukać także promocji, które zostaną wprowadzone z uwagi na planowaną likwidację sklepów w Polsce.

- Czy wycofanie marki z Polski to żniwo koronawirusa? I tak, i nie. Jakiś czas temu w WP Finanse informowaliśmy, że epidemia to niejedyny powód zamknięcia sklepów Camaieu. Francuska spółka miała już wcześniej duże problemy finansowe, a od 2019 roku działał w niej zespół, który opracowywał plan transformacji. Obecnie, po tym jak spółkę dodatkowo przygniótł kryzys, znalazła się ona pod zarządem komisarycznym - informuje WP Finanse.

Camaieu. Promocje tylko w sklepach stacjonarnych. Obniżki nawet do 60%

Jeżeli szukacie promocji (obniżki do nawet 60%), musicie wybrać się do sklepów stacjonarnych, ponieważ polski sklep internetowy Camaieu już nie działa, został wyłączony. Zainteresowanie jest ogromne. - W weekend było 1000 klientek, istny szał - mówi sprzedawczyni jednego ze sklepów Camaieu, cytowana przez WP.

Sklepy Camaieu na pewno będą otwarte do 17 czerwca. Czy dłużej? To zależy od miejsca, miasta i zainteresowania. Na razie na jego brak sprzedawcy nie mogą jednak narzekać.

Marka Camaieu powstała w grudniu 1984 r. we Francji. W Polsce pierwszy sklep tej marki powstał w 2000 r. - Od tego czasu w naszym kraju pojawiło się 25 stacjonarnych sklepów Camaieu, które w ciągu najbliższych 2-3 tygodni całkowicie znikną z rynku - podaje WP.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.