Sławków: 61-latek zaatakował policjantów. Prysnął im gazem prosto w twarze!

2020-07-08 17:41 Bartosz Wojsa
Sławków: 61-latek zaatakował policjantów. Prysnął im gazem prosto w twarze!
Autor: Policja Śląska Sławków: 61-latek zaatakował policjantów. Prysnął im gazem prosto w twarze!

Policjanci ze Sławkowa zatrzymali 61-letniego mieszkańca miasta, który zaatakował ich w trakcie interwencji. Pijany mężczyzna nie chciał zapłacić za przejazd taksówką i uciekł przed kierowcą do domu. Gdy taksówkarz zadzwonił po funkcjonariuszy, agresor prysnął im gazem w twarze!

Policjanci z Komisariatu Policji w Sławkowie zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta. O pomoc prosił kierowca taksówki, który przywiózł z Częstochowy do Sławkowa 61-letniego mężczyznę. Po wykonanym kursie, wyraźnie podchmielony pasażer odmówił zapłaty 450 złotych za usługę i po trwającej chwilę szamotaninie, uciekł do swojego mieszkania.

- Już na początku policyjnej interwencji mężczyzna zaczął zachowywać się arogancko i agresywnie - relacjonują policjanci. 

Opole, Malinka. Interwencja straży w zadymionej klatce. Co się stało na Bielskiej?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W pewnym momencie, stojąc w drzwiach mieszkania, zaatakował policjantów trzymanym w dłoni gazem! Prysnął im prosto w twarze! Ale śledczy pozostali czujni.

- Zastosowanie technik obezwładniających przez mundurowych, szybko i przede wszystkim bezpiecznie zakończyło interwencję. Dalszym losem zatrzymanego 61-latka zajmie się teraz sąd i prokurator - podkreślają funkcjonariusze.