Skrzywdził 20-letnią dziewczynę. Rozpoznajesz go?

i

Autor: Policja Sosnowiec

Rozpoznajesz go?

Sosnowiec. Zmusił 20-latkę do poddania się innej czynności seksualnej. Policja publikuje zdjęcia sprawcy

2023-03-24 7:08

Policja z Sosnowca szuka mężczyzny ze zdjęcia, który jest poszukiwany w sprawie doprowadzenia 20-letniej kobiety do poddania się innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło 17 października ubiegłego roku w autobusie linii 807 w rejonie przystanku autobusowego Rudna Hallera. Policja opublikowała zdjęcia podejrzewanego.

Policja z Sosnowca szuka zboczeńca z autobusu

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w dniu 17 października 2022 roku w godzinach wieczornych w autobusie linii 807, w rejonie przystanku autobusowego Rudna Hallera w Sosnowcu. - Sprawca doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej 20-letnią kobietę. Dopuścił się tym samym przestępstwa określonego w artykule 197 § 2 kodeksu karnego. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów oraz o zgłaszanie nam ewentualnych innych podobnych zdarzeń z udziałem tego mężczyzny - podaje Komenda Miejska Policji w Sosnowcu.

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 12 80, Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 852 12 55 lub 47 852 12 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Sosnowiec. Policja szuka zboczeńca z autobusu

i

Autor: Policja Sosnowiec
Sonda
Czy kary za molestowanie seksualne powinny być wyższe?
Prawomocny wyrok za gwałt na siostrze
Nasi Partnerzy polecają