Spieszymy z pomocą policji i rodzinie TEGO ZAGINIONEGO

2020-01-24 17:27 abe
Artur Pawłowski_zaginiony
Autor: Śląska Policja

Bywa, że ludzie wychodzą z domów i wszelki słuch po nich ginie. Tak stało się z 45-letnim ARTUREM PAWŁOWSKIM, mieszkańcem Pyskowic. Po raz ostatni widziano go 16 stycznia 2020 r.

W tym dniu pan Pawłowski, jak zwykle rano wyszedł ze swego mieszkania do pracy. Spod domu odjechał Fiatem Pandą o numerze rejestracyjnym SGL 2XA9 koloru granatowego. Auto tego samego dnia odnaleziono w pobliżu ulicy Piaskowej w Pyskowicach (okolice Dzierżna). Od tego Artur Pawłowski nie odezwał się. Jeśli ktoś widział zaginionego może pomóc nie tylko policji, ale i rodzinie. Nie trzeba dodawać, co ona przeżywa. Podajemy rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 50 lat, wzrost 176 cm, sylwetka średnio otyła, włosy krótkie ciemne, oczy niebiesko-zielone, nos szeroki, uszy przylegające, braki w uzębieniu-górna szczęka prawy przód. Zaginiony-poszukiwany ma narośl koło krtani. 16 stycznia 2020 r. wychodząc z domu był ubrany w kurtkę z kapturem puchowa koloru niebieskiego/błękitnego, niebieskie jeansy, popielate buty sportowe, czarną koszulkę z napisami i sweter z zapięciem pod szyję koloru popielatego.

„Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Pyskowicach tel. kontaktowy 32 300 85 50, e-mail: pyskowice@gliwice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112” - apeluje pyskowicka policja.