Świętochłowice. Dwie nastolatki nie uniknęły wpadki! Chodzi o marihuanę

2020-08-12 7:11 Rafał Strzelec
Świętochłowice. Dwie nastolatki wpadły z narkotykami
Autor: Policja Świętochłowice

Prawdziwą wpadkę zaliczyły dwie młode świętochłowiczanki. Dziewczyny w wieku 16 i 17 lat zostały złapane przez policjantów na podsiadaniu marihuany. Konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Świętochłowice. Dwie nastolatki wpadły z narkotykami

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia wieczorem. Policjanci ze Świętochłowic podczas patrolu w dzielnicy Chropaczów odnaleźli dwie nastolatki w wieku 16 i 17 lat. Dziewczyny zachowywały się nerwowo, co zwróciło uwagę mundurowych. Gdy zostały przeszukane, policjanci odkryli prawdziwy powód ich zachowania. - Przy nastolatkach policjanci znaleźli susz rośliny oraz młynek. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to marihuana. Zatrzymane mieszkanki Świętochłowic przewieziono do miejscowej jednostki policji - informuje świętochłowicka komenda.

Konsekwencje dla jednej i drugiej mogą być bardzo poważne - 17-latka usłyszała zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających, za które grozi do 3 lat więzienia.  Jej młodsza koleżanka, choć jest osobą nieletnią, również odpowie za swój czyn. W jej przypadku decyzję wyda sąd rodzinny. 

Ojciec gwałconej dziewczynki i sąsiedzi nie wierzą dziecku i wątpią w dowody przeciw oskarżonym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.