Horror przed szkołą

Szok! Pijane nastolatki pobiły się na terenie szkoły! Zabrało je pogotowie

Szok! W niedzielę, 9 października, o godzinie 16 na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Studenckiej w Czechowicach-Dziedzicach, doszło do bójki dwóch nastolatek. Wszystkiemu przyglądała się grupa nastolatków, a całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu.

Pijane nastolatki pobiły się na terenie szkoły podstawowej

Do tego szokującego zdarzenia doszło w niedzielę, 9 października, o godzinie 16., na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Studenckiej w Czechowicach-Dziedzicach. Kamery monitoringu zamontowane na budynku szkoły zarejestrowały nietypowe zachowanie młodzieży.

Na nagraniu było widać, że jedna osoba leży na boisku do koszykówki. W innym miejscu natomiast zauważono młodego chłopaka, który siedział na innej osobie i nie chce z niej zejść. Wokół nich znajdują się ich rówieśnicy i przyglądają się całej sytuacji.

Na miejsce wysłano patrol.

- Po przybyciu ustalono, że dwie nastolatki były pod wpływem alkoholu. Jedna z nich leżała twarzą do ziemi i nie była wstanie się ruszyć. Druga natomiast była tak pobudzona i agresywna, że strażnicy musieli ją unieruchomić, aby nie zrobiła sobie krzywdy z uwagi, że kopała wszystkich dookoła i próbowała uderzać rękami oraz głową o ziemię - informuje straż miejska z Czechowic-Dziedzic.

Na miejsce wezwano dwie karetki pogotowia, a także patrol policji. Funkcjonariusze będą ustalać, w jaki sposób nastolatki weszły w posiadanie alkoholu, a także samego zdarzenia. O całej sytuacji poinformowano dyrekcję szkoły.

Sonda
Piłaś/eś alkohol przed 18. rokiem życia?
Materska-Sosnowska: "Wymiana premiera miałaby sens tylko na ostatniej prostej, wiosną przed wyborami" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają