Szok! Wjechała w autobus i szarpała się z policjantami. Przyczyna może szokować

2022-01-07 20:22
Szok! Wjechała w autobus i szarpała się z policjantami. Przyczyna może szokować.
Autor: materiały policji Szok! Wjechała w autobus i szarpała się z policjantami. Przyczyna może szokować.

66-latka najpierw wjechała w autobus, a później szarpała się z policjantami. To co było potem, może zszokować wszystkich. Kobieta będzie odpowiadać przed sądem nie tylko za czynną napaść na policjanta i groźby. Jest jeszcze jeden powód.

Szok! Wjechała w autobus i szarpała się z policjantami. Przyczyna może szokować

Spore problemy może mieć 66-latka, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w autobus komunikacji miejskiej. Nie chciała wykonywać poleceń i szarpała się z policjantami. Jeden nawet doznał niewielkiego urazu dłoni.

- Mieszkanka powiatu pszczyńskiego skręcając z ul. Okrężnej w kierunku osiedla nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu i uderzyła w niego czołowo. Na szczęście podróżującym w autobusie nic się nie stało - informuje żorska policja.

Jak się okazało 66-letnia kobieta miała w wydychanym powietrzu miała ponad 2,5 promila alkoholu. W trakcie czynności kierująca była bardzo wulgarna, złapała za kołnierz policjanta i zaczęła go dusić. Policjanci założyli kobiecie kajdanki.

Teraz sprawą zajmie się sąd, a 66-latka nie tylko odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale również za groźby i czynną napaść na policjantów. Kobiecie grozi 10 lat więzienia.

Napad w Zabrzu. Policja publikuje film
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE