Tak wyglądają szczepienia przeciwko COVID-19 w Polsce. Afery i skandale [GALERIA]

2021-04-11 6:00
Tak wyglądają szczepienia przeciwko COVID-19 w Polsce. Afery i skandale [GALERIA]
Autor: se.pl Tak wyglądają szczepienia przeciwko COVID-19 w Polsce. Afery i skandale [GALERIA]

W Polsce trwa zmasowana akcja szczepień przeciwko COVID-19. Ministerstwo Zdrowia codziennie publikuje najnowsze dane dotyczące stanu epidemii koronawirusa, ale także prezentuje na swoich stronach, ile osób zostało zaszczepionych przeciwko COVID-19. W naszym kraju szczepienia rozpoczęły się 27 grudnia. I niestety od razu wybuchła pierwsza afera! Czy tak naprawdę wyglądają szczepienia w Polsce? Zobaczcie naszą galerię.

Rząd planuje przyspieszenie jeśli chodzi o szczepienia przeciwko COVID-19. W kwietniu do Polski ma dotrzeć łącznie nawet 7 milionów dawek, w maju około 9 milionów. Premier Mateusz Morawiecki przekonuje, że do końca sierpnia uda się zaczepić wszystkie chętne osoby. Niestety, jak w przypadku każdej tego typu akcji, wychodzą na światło dzienne różnego rodzaju afery i niedociągnięcia. W ostatnim czasie wiele mówi się o Rzeszowie. Padają poważne oskarżenia o "korupcję polityczną". To jednak nie pierwszy przypadek, kiedy szczepienia przeciwko COVID-19 w Polsce, a właściwie sposób ich przeprowadzenia, budzą kontrowersje. Poniżej przytaczamy historie różnego rodzaju afer i skandali związanych z akcją szczepienia Polaków przeciwko COVID-19. Zobaczcie naszą galerię.

Czytaj także: Koronawirus. Jakub oddycha przez płuco-serce. Poruszające słowa żony. "Płakałam i krzyczałam na przemian

Szczepienia na koronawirusa. Nowy harmonogram szczepień. Kiedy można się zaszczepić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE