Nie żyje Kacper Wołek

i

Autor: KS Viret CMC Zawiercie Młody szczypiornista zginął pod kołami pociągu

TRAGEDIA w Zawierciu. Pociąg śmiertelnie potrącił młodego szczypiornistę!

2020-06-10 17:13

Dramatyczne doniesienia z Zawiercia. Nie żyje Kacper Wołek, 18-letni szczypiornista zespołu KS Viret CMC Zawiercie. Młody sportowiec został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Policja ustala przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę 10 czerwca wczesnym rankiem na torach kolejowych pomiędzy Górą Włodowską a Zawierciem. Jak informuje serwis zawierciańskie.pl w wyniku potrącenia przez pociąg zginął 18-letni mieszkaniec Zawiercia.

- Około godz. 4.00 rano pomiędzy Górą Włodowską a Zawierciem pociąg towarowy PKP Cargo relacji Rykoszyn - Dąbrowa Górnicza potrącił osobę poza przejściami i przejazdami. Na miejscu pracowała specjalna komisja, która ustala przyczyny zdarzenia - potwierdziła Katarzyna Głowacka z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe.

Ze względu na zdarzenie utrudnienia w ruchu pociągów trwały do godz. 7.00 rano. Jak poinformował na swoim profilu społecznościowym klub KS Viret CMC Zawiercie w zdarzeniu zginął Kacper Wołek, młody szczypiornista, który trenował w zawierciańskiej drużynie.

- Dziś rano otrzymaliśmy informacje o śmierci młodego mieszkańca Zawiercia, który miał przed sobą całe życie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że ta tragedia tak dotkliwie dotknie naszą sportową rodzinę... Okazało się, że zginął młodzieżowy zawodnik Viretu CMC, Kacper Wołek. Nasz klub łączy się w ogromnym bólu po tej stracie i chce przekazać najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom. Kacprze, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! - napisali przedstawiciele klubu.

Otwarcie basenu w Brynowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE