Koszmar!

Tragiczny wypadek na A1. Kierowca busa najechał na tira. Mężczyzna nie żyje

2023-05-29 13:25

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 w okolicach węzła Blachownia. Kierujący busem wjechał w tył pojazdu ciężarowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala, ale nie udało się go uratować. Droga jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek na A1

Tragiczny wypadek miał miejsce w poniedziałek, 29 maja około godz. 11.30 na autostradzie A1 w okolicach węzła Blachownia. - Kierujący busem najechał na tył tira. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Niestety, otrzymaliśmy informację o jego śmierci - mówi nam aspirant sztabowy Barbara Poznańska z KMP w Częstochowie. Droga w kierunku Katowic jest zablokowana. Wedle nieoficjalnych informacji ofiarą jest około 35-letni mężczyzna. Na ten moment nie wiadomo, jakie były przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu wypadku na A1 trwają czynności.

jak podaje klobucka.pl, to nie jedyne zdarzenie na A1 w kierunku Katowic. Na wysokości wsi Łochynia, kierujący mercedesem sprinterem zjechał z prawego pasa w bariery energochłonne - w tym miejscu lewy i środkowy pas autostrady pozostaje drożny.

Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany