Wielkie Derby Śląska przed nami. W Canal+ będzie można usłyszeć... śląski komentarz

i

Autor: Facebook/Górnik Zabrze

Piłka nożna

Wielkie Derby Śląska przed nami. W Canal+ będzie można usłyszeć... śląski komentarz

Już 15 września - na stadionie w Zabrzu - zmierzą się Górnik z Ruchem Chorzów. Czekają więc nas Wielkie Derby Śląska. W związku z tym spotkaniem, stacja Canal+, która transmituje mecze polskiej Ekstraklasy, zapewni kibicom także komentarz po śląsku.

Wielkie Derby Śląska przed nami. Będzie śląski komentarz!

15 września zaplanowano Wielkie Derby Śląska, które powracają do Ekstraklasy po siedmiu latach przerwy. Mecze Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów zawsze elektryzują kibiców. Nie inaczej będzie w tym roku. Stacja Canal+, która transmituje wszystkie mecze Ekstraklasy, zapewni dla tego spotkania specjalny komentarz. Będzie on po śląsku. 

To dodatkowy element, który wprowadzi jeszcze większą nutę lokalnego kolorytu do transmisji. W rolę komentatorów wcielą się dziennikarz naszej stacji Remigiusz Kula oraz znany aktor, rodowity Ślązak - Bogdan Kalus - informuje w komunikacie prasowym telewizja Canal+. 

Wspomniany komentarz alternatywny będzie dostępny wyłącznie w serwisie streamingowym Canal+ Online. Natomiast spotkanie Górnika z Ruchem na antenie Canal+ Sport skomentują Bartosz Gleń i Marcin Baszczyński. 

Przypomnijmy, że ostatnie Wielkie Derby Śląska w Ekstraklasie odbyły się w lutym 2016 roku. Ruch wygrał wówczas na stadionie Górnika 2:0.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany