WYPADEK na A4 w Mysłowicach! Kierowca zakleszczony w ciężarówce. POTĘŻNE utrudnienia

2021-03-01 12:19 Rafał Strzelec
Wypadek na A4 w Mysłowicach
Autor: Informacje drogowe Śląsk i okolice/Screen Wypadek na A4 w Mysłowicach

Wypadek na A4 w Mysłowicach. Do zdarzenia doszło 1 marca przed południem na trasie w kierunku Gliwic. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki jedna osoba jest poszkodowana. Trasa jest częściowo zablokowana. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Służby prowadzą działania na miejscu zdarzenia. Można się spodziewać, że utrudnienia potrwają nawet kilka godzin.

Wypadek na A4 w Mysłowicach. Ogromne korki w kierunku Katowic

Do zdarzenia doszło 1 marca około godz. 12.00 na autostradzie A4 na wysokości Mysłowic (350 kilometr) w kierunku Katowic. W zderzeniu samochodu osobowego i ciężarówki ucierpiała jedna osoba. Kierowca drugiego z pojazdów jest zakleszczony w pojeździe. Jak przekazał nam st. sierż. Damian Sokołowski z mysłowickiej policji na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trasa w kierunku Katowic jest częściowo zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Tworzą się potężne korki. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Więcej szczegółów wkrótce.

Tragedia w Dziwnowie. Samochód w rzece. Nie żyją cztery osoby, w tym dwoje dzieci
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE