Wypadek na A1 w Żorach. Zderzenie busa, lawety i osobówki! Ogromne utrudnienia

2021-06-11 11:15 Rafał Strzelec
Wypadek na A1 w Żorach
Autor: Informacje drogowe Śląsk i okolice/Screen

Wypadek na autostradzie A1 w Żorach. W piątek około godz. 9:55 na trasie w kierunku Gliwic doszło do zderzenia busa, lawety oraz samochodu osobowego. W wyniku wypadku ucierpiały trzy osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR. W związku ze zdarzeniem występują spore utrudnienia w ruchu.

Wypadek na A1. Ogromne utrudnienia w kierunku Gliwic

Do wypadku doszło w piątek 10 czerwca tuż za wjazdem na autostradę w Żorach. Około godz. 9:55 na 21 kilometrze autostrady na trasie w kierunku Gliwic zderzył się samochód osobowy, bus i lawet. Trzy osoby zostały poszkodowane. - W wypadku ucierpiały dwie kobiety jadące samochodem osobowym. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. Druga karetką. Poszkodowany jest również kierowca busa. Kierujący lawetą nie odniósł obrażeń - mówi nam st. kpt. Krzysztof Kuś z PSP w Żorach. Na miejscu prowadzone są nadal działania policji. Dwa pasy ruchu w kierunku Gliwic są zablokowane. Nie wiadomo, ile potrwają jeszcze utrudnienia.

Grób policjantki, która zabiła siebie i dziecko
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE