Sosnowiec. Jeździł nawalony i "towar" miał zielony. Nie uwierzysz, co zaproponował policjantom

2021-06-11 9:36
Sosnowiec. Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego 38-latka. Mężczyzna chciał ich przekupić
Autor: Policja Sosnowiec Sosnowiec. Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego 38-latka. Mężczyzna chciał ich przekupić

Policjanci z Sosnowca otrzymali nietypową propozycję łapówki. Otóż podczas kontroli stanu trzeźwości jednego z kierujących mężczyzna zaproponował im trzy flakony perfum. Pachnący drobiazg nie był w stanie ich jednak skusić. Tym bardziej, że mężczyzna stanowił ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Miał aż cztery promile alkoholu. To jednak nie wszystko.

Sosnowiec. Pijany kierowca chciał przekupić policjantów perfumami

O sprawie informuje Komenda Miejska Policji w Sosnowcu. Jak czytamy pewien 38-letni kierowca, poruszający się w rejonie dzielnicy Juliusz, sprawiał wrażenie mocno odurzonego alkoholem. Dlatego okoliczni mieszkańcy powiadomili mundurowych o jego zachowaniu. Stróże prawa udali się na miejsce. - Kiedy policjanci zatrzymali go do kontroli, okazało się, że w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu - podaje sosnowiecka policja.Na tym jednak interwencja się nie kończy.

Grób policjantki, która zabiła siebie i dziecko

38-letni kierowca zaproponował policjantom trzy flakony perfum, aby dali mu spokój! Propozycja została jednak odrzucona, a mężczyzna zatrzymany. To nie koniec jego problemów, bowiem w bagażniku auta znaleziono 100 działek marihuany. - Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale i korupcyjną propozycję i posiadanie narkotyków. Grozi mu nawet do 8 lat więzienia - informuje policja.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE