Ruda Śląska. SYN - TYRAN wrócił mimo zakazu do mieszkania. Koszmar seniorki zaczął się na nowo

2021-06-11 7:19
Ruda Śląska. 60-latek znęcał się nad matką
Autor: pixabay.com Ruda Śląska. 60-latek znęcał się nad matką

Kolejny wyrodny syn zatrzymany. Tym razem chodzi o mieszkańca Rudy Śląskiej, który znęcał się nad swoją matką. Mężczyzna już w ubiegłym roku usłyszał zarzuty związane ze znęcaniem się nad kobietą. Miał opuścić ich wspólne lokum i więcej się tam nie pokazywać. Ale łamał sądowe postanowienie i tym samym koszmar kobiety trwał dalej. W końcu został aresztowany.

Ruda Śląska. 60-latek znęcał się nad swoją matką

60-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej w ubiegłym roku usłyszał już zarzuty za znęcanie się nad schorowaną matką, a decyzją prokuratora miał opuścić jej mieszkanie i nie zbliżać się do niej. Minęło jednak kilka miesięcy, a wyrodny syn znów zaczął się pojawiać u 87-letniej kobiety. Historia znów zaczęła się powtarzać. Mężczyzna dręczył biedną staruszkę. - Policjanci z komisariatu IV podjęli stosowne czynności, aby zapewnić spokój kobiecie. Jednak jej syn znów zamieszkał z nią i zaczął się nad nią znęcać. To spowodowało, że w trakcie interwencji zgłoszonej przez sąsiadów został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie - informuje KMP w Rudzie Śląskiej.

Ewelina powiesiła się przed swoją imprezą osiemnastkową

Jak podają rudzcy policjanci tym razem 60-letni mężczyzna już się nie wywinie. Obdukcja lekarza wyraźnie pokazała, że zwyrodnialec znów wyżywał się na 87-latce. - Dzięki zebranym przez śledczych materiałom sędzia nie wahał się, aby zastosować ten najsurowszy środek, jakim jest tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe miesiące, w czasie których rozpocznie się proces w związku z ubiegłorocznym znęcaniem - informuje policja. Mężczyźnie grozi kilka lat więzienia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE