Wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej! Czołowe zderzenie ciężarówek. Są ranni

2021-02-17 18:26 Rafał Strzelec
Wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej! Czołowe zderzenie ciężarówek. Są ranni
Autor: Źródło www.Drogowapomoc.com.pl

Koszmarny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Dwie ciężarówki zderzyły się czołowo na wysokości skrzyżowania S1 z węzłem Pogoria i ul. Kusocińskiego. Droga w kierunku Bielska-Białej jest tej chwili całkowicie zablokowana. Na miejscu występują potężne utrudnienia, również na trasie w kierunku Częstochowy. W wyniku zdarzenia dwie osoby są poszkodowane. Jedna z nich została już przetransportowana do szpitala. Trwa wyciąganie drugiej z pojazdu. Policjanci organizują objazdy.

Wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej. Ogromne utrudnienia

Do zdarzenia doszło w środę 17 lutego około godz. 17:30 na trasie S1 na wysokości skrzyżowania z węzłem Pogoria i ul. Kusocińskiego. - W wyniku zderzenia czołowego dwóch pojazdów ciężarowych obaj kierowcy są ranni. Droga w kierunku Bielska-Białej jest całkowicie zablokowana, natomiast trasa w kierunku Częstochowy częściowo drożna. Policjanci na miejscu pracują nad organizacją objazdów - mówi Magdalena Szust z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Jak przekazał asp. Bartłomiej Osmólski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, ciężarówka jadąca w kierunku Warszawy podczas manewru wyprzedzania przybrała pobocze, przejechała przez pas zieleni i znalazła się na trasie w przeciwnym kierunku. Wówczas doszło do zderzenia z drugą ciężarówką. Na ten moment wiadomo, że jedna z osób poszkodowanych jest zakleszczona w pojeździe, druga zaś została przetransportowana do szpitala.

Zabójstwo w szkole w Wawrze. Emil B. skazany na 25 lat
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE