Wypadek w Nieborowicach

i

Autor: Karol Świerkot Wypadek w Nieborowicach

Wypadek w Nieborowicach. Nie żyje kierowca TiR-a

2015-06-29 14:13

W nocy z niedzieli na poniedziałek miał miejsce tragiczny wypadek w Nieborowicach na DK 78 niedaleko Knurowa. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Kierowca ciężarówki zginął na miejscu. 

Do wypadku doszło około godz. pierwszej w nocy. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowym był zmuszony gwałtownie zahamować, bo przed maskę auta wbiegł pies. Jadący za nim kierowca innego auta nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód osobowy. 

Uderzenie było na tyle silne, że samochód został odrzucony na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o nadjeżdżającą ciężarówkę, której kierowca, aby uniknąć zderzenia wjechał do rowu. Kierowca samochodu ciężarowego zginął na miejscu przygnieciony przez kabinę pojazdu. 

DK 78 była zablokowana przez kilka godzin. Konieczne było ściągnięcie na miejsce specjalistycznego dźwigu, do wyciągnięcia pojazdu z rowu. 

Nie żyje 30 letni kierowca ciężarówki !Zdarzenie z około 1 - 1.30 godziny ( 29.06 ) miało miejsce na wysokości...Posted by Iknurow.pl on 28 czerwca 2015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają