Wyrodny wnuczek okradł babcię

i

Autor: policja śląska Wyrodny wnuczek okradł babcię

Wyrodny wnuczek okradł babcię. Opróżnił metalową kasetkę, w której było 47 tysięcy!

Tym razem nie oszust, a prawdziwy wnuczek okradł babcię. Na szczęście starsza pani szybko zorientowała się, że została okradziona i zawiadomiła policję. Wyrodny wnuczek, ukradł babci z metalowej kasetki 47 tysięcy złotych! Teraz będzie musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie i będzie to dotkliwa kara. Babcia z pewnością na obiad już go nie zaprosi.

Wyrodny wnuczek okradł babcię. Opróżnił metalową kasetkę, w której było 47 tysięcy!

Policjanci z komisariatu w Czerwionce – Leszczynach otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna ukradł z mieszkania babci metalową kasetkę, w której 85-latka miała blisko 47 tysięcy złotych. Zaniepokojona i bezradna seniorka sprawę zgłosiła policjantom.

Czytaj również: Jaki prezent na komunię 2022? Drony są już dziś za tanie. Teraz w modzie są HORRENDALNIE DROGIE gadżety. 5 tysięcy nie wystarczy!

- Dzięki szybkim działaniom kryminalnych z Czerwionki – Leszczyn, 44-latek już po kilku godzinach został zatrzymany w rejonie centrum handlowego w Rybniku. Śledczy odzyskali blisko 46 tysięcy złotych, które wróciły do seniorki. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży - informuje rybnicka policja.

Wyrodnemu wnuczkowi grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Express Biedrzyckiej - prof. Marek Migalski: Amerykanie chcą wykończyć Putina
Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE