Zaginął Yazeen Iqbal z Raciborza. Ostatni raz był widziany 24 grudnia. Gdzie jest 29-latek?

2025-03-04 21:42

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Raciborza szukają Yazeena Iqbala. Mieszkający w Raciborzu 29-latek zaginął w grudniu 2024 roku. Do tej pory nie wiadomo, co się z nim stało.

Zaginał Yazeen IQBAL

i

Autor: SHUTTERSTOCK, policja/ Materiały prasowe
Super Express Google News

Yazeen Iqbal zaginął 24 grudnia 2024 roku. Wówczas ostatni raz kontaktował się ze znajomym. Miał udać się do miejsca zamieszkania, ale do niego nie dotarł oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Czytaj też: Matka Iwony Wieczorek apeluje do mordercy swojej córki. "Ja mu bardzo współczuję"

Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie czarne, zarost pełny, oczy brązowe. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie koloru białego, bluza z kapturem koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego. - Prosi się wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu pod nr (47)8556 255, 8556 286 lub 112 - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Zabójstwo 26-letniej Katarzyny na Dolnym Śląsku. Prokuratura zarzuca zabójstwo byłemu partnerowi

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki