Zaginęła 19-latka. Gdzie jest Oliwia? Policjanci wydali apel

i

Autor: KPP Zawiercie Zaginęła 19-latka. Gdzie jest Oliwia? Policjanci wydali apel

Zaginęła nastolatka

Zaginęła 19-latka. Gdzie jest Oliwia? Policjanci wydali apel

2023-01-15 19:28

Zaginęła Oliwia Stanek. 19-latka nie wróciła do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. Szukają jej policjanci z Zawiercia, którzy wydali specjalny apel - jesli ktoś posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Oliwii, jest proszony o kontakt z mundurowymi.

Zaginęła Oliwia Stanek. 19-latka wyszła wczoraj do pracy na terenie Zawiercia. Nie wróciła jednak do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. Zaginięciem młodej dziewczyny zajmują się policjanci z Zawiercia, którzy opublikowali wizerunek 19-latki wraz z rysopisem oraz apelem o pomoc w poszukiwaniach.

Rysopis Oliwii z Zawiercia:

Oliwia Stanek ma około 168 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała, jasne, proste włosy długości za ramiona i niebieskie oczy. 19-latka może posiadać doczepiane włosy długości do pasa w tym samym kolorze. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne spodnie i kurtkę. Miała przy sobie torebkę w tym samym kolorze.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość! - przekazuje KPP Zawiercie.

Cała wieś przyszła na urodziny Poli
Sonda
Czy znasz kogoś, kogo dziecko zostało porwane lub zaginęło?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają