Tajemnicze zniknięcie kobiety

Zaginęła Ruslana Ksheminska. Policja z Zabrza prosi o pomoc w poszukiwaniach 27-latki

2022-09-21 10:19

Ruslana Ksheminska zaginęła w sobotę, 3 września. Kobieta udała się z Zabrza na dyskotekę do Katowic. Od tamtej pory nie wiadomo, gdzie przebywa. Nie wróciła do miejsca zamieszkania. Policja prosi o pomoc. Może ktoś rozpozna zaginioną?

Ruslana Ksheminska ma 27 lat. Po raz ostatni kobieta była widziana w sobotę, 3 września na ulicy Łangowskiego w Zabrzu. Jak podaje miejscowa policja, kobieta udała się stamtąd na dyskotekę w Katowicach. - Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania - podaje policja. Mundurowi podali krótki rysopis zaginionej: 165 cm wzrostu, szczupła, oczy ciemne, nos normalny, uszy normalne, włosy długie ciemne, proste.

Zobacz także: Potok Bładnica porwał samochód! Autem podróżowały dwie osoby

- Każda osoba posiadająca informacje o miejscu pobytu ww. proszona jest o kontakt z Komendą Miejska Policji w Zabrzu tel. 47 8543 255 lub numerem alarmowym 112 - dodają mundurowi. Poniżej zdjęcia zaginionej.

Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE