Zakrwawiona kobieta błąkała się po ulicach. Przerażający widok

i

Autor: Marek Kowalczyk/Reporter Zakrwawiona kobieta błąkała się po ulicach. Przerażający widok

Szok!

Zakrwawiona kobieta błąkała się po ulicach. Przerażający widok w Siemianowicach Śląskich

2023-02-21 15:28

Dramatyczne zgłoszenie wpłynęło na numer alarmowy 112. Po ulicach Siemianowic Śląskich błąkała się zakrwawiona kobieta. Miała obrażenia twarzy, a ubranie zmoczone świeżą krwią. Natychmiast wysłano do niej policyjny patrol.

Siemianowice Śląskie. Stłukł ją na kwaśne jabłko, potem się wszystkiego wypierał

Policjanci zgłoszenie otrzymali na numer 112 od przypadkowego przechodnia. Natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zastali kobietę w zakrwawionej bluzce i widocznymi śladami pobicia na twarzy. Kobieta zeznała, że została pobita przez swojego partnera, który groził, że ją zabije. Na szczęście udało się jej uciec z domu. W towarzystwie policjantów siemianowiczanka pojechała do swojego domu, gdzie zastali nietrzeźwego i agresywnego 35-latka. 

Agresor mieszkał z nią od kilku dni, bowiem kilka dni wcześniej opuścił mury więzienia. Mężczyzna wypierał się, że ją pobił. W domu zniszczył też telewizor, do czego też nie chciał się przyznać. Został zatrzymany i trafił do aresztu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała partnerki, zniszczenie telewizora oraz kierowanie gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakazał zbliżania się i kontaktowania z nią oraz ich synkiem. Za popełnione czyny będzie odpowiadał w ramach recydywy.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Śmiertelne pobicie obywatela Ukrainy w centrum Krakowa
Nasi Partnerzy polecają