Zakupów z darmowym transportem cała paka? Napisz do Osiedlaka!

2020-05-25 9:46 Artykuł sponsorowany
Rób zakupy w Osiedlaku!
Autor: pixabay.com

Zakupy w sieci to coraz częstszy sposób na sprawne zorganizowanie podstawowych produktów. W Internecie kupujemy już nie tylko prezenty i ubrania, ale także pieczywo, mięso i inne spożywcze dobra. W Zagłębiu powstał właśnie Osiedlak - sklep internetowy, w którym sprawnie wybierzesz, to, co Ci potrzebne. I to z darmową dostawą.

Osiedlak. Zakupy przez internet nigdy nie były takie proste!

Osiedlak funkcjonuje od niedawna. Działa na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej oraz Będzina, a więc największych miast Zagłębia Dąbrowskiego. Osiedlak oferuje duży zakres produktów z dostawą pod same drzwi zupełnie za darmo. Klienci mogą zamówić do swojego mieszkania pieczywo, nabiał,  warzywa, mięsa, napoje, a także produkty dla dzieci, słodycze i środki czystości. Strona internetowa sklepu jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

- Codziennie dowozimy świeże pieczywo, warzywa, owoce. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, zarówno tych co nie mogą wychodzić (osoby na wózku lub ci którzy się boją) jak i tych którym się zwyczajnie nie chcę dźwigać ciężkich zakupów na czwarte piętro - informują przedstawiciele Osiedlaka.

Jak zamówić zakupy w Osiedlaku?

Sklep działa od poniedziałku do soboty. - Zamówienia, które przyjmujemy do godziny 18.00, są dostarczane na drugi dzień w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że ktoś zamówi coś o 18:05. Takie zamówienia również dostarczamy na drugi dzień. Zamówienia składane w sobotę są u klienta na poniedziałek - informują przedstawiciele sklepu.

Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu, wybrać produkty, które nas interesują, następnie wypełnić szczegółowe dane  - imię i nazwisko, adres dostawy, a także określić wygodny dla nas przedział czasowy. Są one dwugodzinne i zaczynają się od godz. 8.00 rano do godz. 20.00. Następnie decydujemy, jaką wybierany formę płatności - czy jest to przelew czy jednak zaczekamy z gotówką na przyjście dostawy. Na drugi dzień przychodzą do produkty, które wybraliśmy w panelu.

Łatwe? Tym bardziej warto "udać się" do Osiedlaka. Zakupów można dokonywać TUTAJ.

Osiedlak - nowy sklep internetowy
Autor: Osiedlak.pl Link: Osiedlak.pl