Zderzenie trzech aut za tunelem w Katowicach. Dwie kobiety poszkodowane. Ogromne utrudnienia

2022-05-18 9:10
Korki w Katowicach po zderzeniu dwóch samochodów za tunelem na DTŚ
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Zderzenie trzech samochodów osobowych za tunelem w Katowicach w kierunku Sosnowca i Mysłowic. Do zdarzenia doszło w środę, 18 maja, około godz. 8.00. W związku ze zdarzeniem tworzą się korki. Ciągną się już od Auchan w Katowicach.

Katowice: Zderzenie trzech aut za tunelem. Utrudnienia w kierunku Mysłowic

Zderzenie trzech samochodów w Katowicach za tunelem na DTŚ w stronę Sosnowca. Do zdarzenia doszło w środę, 18 maja, przed godziną 8.00. - Zgłoszenie pojawiło się o godz. 7.45. Doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych na trasie w kierunku Mysłowic. Jedna kobieta odczuwała ból głowy, druga narzekała na ból barku. W chwili obecnej z pięciu pasów trzy zostały wyłączone z ruchu. Na miejscu działają trzy zastępy, w obecnej chwili pracuje jeden. Są też dwa zespoły ratownictwa medycznego - mówi kpt. Rafał Gruszka, rzecznik katowickiej straży pożarnej. Więcej informacji wkrótce. 

Czytaj również: W pijaną 13-latkę na pasach wjechał dostawczak! Horror w Tarnowskich Górach

Groźny wypadek przy autostradzie A4 na Dolnym Śląsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE