Taśma policyjna

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Taśma policyjna - zdj. ilustracyjne

Makabra!

Zwłoki mężczyzny w Lisowie. Denat miał ślady pobicia

2022-11-25 14:40

Makabryczne znalezisko w Lisowie. W środę, 23 listopada znaleziono zwłoki bezdomnego ze śladami pobicia. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Częstochowie. Trwa śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Makabryczne odkrycie w Lisowie koło Częstochowy. W środę, 23 listopada na łące znaleziono ciało rozebranego mężczyzny. Na zwłoki natknął się właściciel posesji. Na miejsce udali się policjanci, którzy badają sprawę pod nadzorem prokuratora. - Denat to około 40-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Na jego ciele znaleziono obrażenia, które mogą wskazywać na pobicie. Jednak lekarz nie był w stanie określić przyczyny śmierci mężczyzny, bowiem zgon nastąpił kilka dni, a może nawet tydzień przed odnalezieniem ciała. Zwłoki były częściowo rozebrane. Ubrania denata były porozrzucane po okolicy - mówi nam Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Na początku przyszłego tygodnia odbędzie się sekcja zwłok. Wówczas być może poznamy przyczynę śmierci denata.

Tragedia w Tarnowie. Znaleziono zwłoki czterech osób
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają