Horoskop na grudzień 2023. Sprawdź, co przyniesie ostatni miesiąc w roku dla każdego znaku zodiaku

i

Autor: Shutterstock Horoskop na grudzień 2023. Sprawdź, co przyniesie ostatni miesiąc w roku dla każdego znaku zodiaku

Horoskop i astrologia

Horoskop miesięczny na grudzień 2023. Przez zimowe ciemności przebija się światło. Który znak zodiaku będzie błyszczał najjaśniej? Wielki horoskop dla dwunastu znaków zodiaku

2023-11-29 7:12

Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co zapisane jest w gwiazdach na ostatni miesiąc w roku. Komu będzie sprzyjać szczęście w miłości, a do kogo uśmiechnie się fortuna? Który zodiak musi zadbać o zdrowie i równowagę w życiu zawodowym i rodzinnym? Oto wielki horoskop na grudzień 2023 dla dwunastu znaków zodiaku

Horoskop miesięczny na grudzień 2023. Co przyniesie ostatni miesiąc w roku?

Horoskop na grudzień 2023: Baran (21.03–19.04)

W grudniu czeka Cię rozmowa z szefem. Podsumowanie pracy, ale i nagroda. Ostatni miesiąc 2023 roku to także czas na poszerzanie światopoglądu. Wykorzystaj ten okres na podróże, czytanie i edukacje. Już niebawem będziesz podejmować ważne decyzje, a zdobyta wiedza będzie kluczowa dla rozstrzygnięcia spraw.

Horoskop na grudzień 2023: Byk (20.04–20.05)

W grudniu musisz przyjąć inną strategię działania niż dotychczas. Pamiętaj, że nie każdy krok potrzebuje publicznego uznania, aby uznać go za realny i prawdziwy. Wielkie pieniądze nie lubią rozgłosu, a przed Tobą wielki sukces. Dlatego pracuj po cichu, a wkrótce będziesz pławić się w luksusie.

Horoskop na grudzień 2023: Bliźnięta (21.05–20.06)

Celebruj ten miesiąc w rodzinnym gronie. W grudniu postaw na dobre relacje z najbliższymi. Praca niech zejdzie na dalszy plan. Choć koniec roku często wymaga wzmożonego wysiłku, Ty odpuść i zrób tylko tyle, ile trzeba, bez większego wysiłku. W gorszych dniach szukaj pocieszenia w obecności tych, którzy oferują opiekę i miłość.

Horoskop na grudzień 2023: Rak (21.06–22.07)

W grudniu łączenie pracy z zabawą i czasem dla najbliższych może się nie udać. Choć zazwyczaj świetnie udaje Ci się, znaleźć pożądany balans to w tym miesiącu obowiązki mogą kolidować z wymogami Twoich osobistych relacji. Znalezienie równowagi będzie wymagało wysiłku, ale nie będzie niemożliwe. Postaraj się pookładać kalendarz tak, by znaleźć czas dla najbliższych. Pracuj tylko wtedy, gdy musisz dotrzymać ważnych terminów.

Horoskop na grudzień 2023: Lew (23.07–22.08)

Grudzień będzie szalonym miesiącem. Wpadniesz w wir radości, ale i odpowiedzialności. W tym całym przedświątecznym zgiełku znajdź jednak czas na regenerację. Ciało Ci za to podziękuje. Zachowanie równowagi między przyjemnościami i obowiązkami nie jest łatwe, ale wzmacniając się, odkryjesz siłę, aby przetrwać ten gorączkowy sezon.

Horoskop na grudzień 2023: Panna (23.08–22.09)

Na początku grudnia poczujesz magiczną świąteczną atmosferę. Wykorzystaj ten czas i pielęgnuj swoją potrzebę spokoju, bo za chwilę wszystko wywróci się do góry nogami. W drugim tygodniu miesiąca energia będzie Cię rozpierać. Wpadniesz w twórczy szał i pragnienie poznawania nowych ludzi oraz rozwoju zawodowego. Na horyzoncie majaczą już poważne zmiany. Spróbuj się im poddać.

ZOBACZ TEŻ: Zmarli często przychodzą do nas przed świętami. Czy powinniśmy się bać snu o tych, których z nami już nie ma? Sprawdź, co oznacza sen o zmarłych

Horoskop na grudzień 2023: Waga (23.09–22.10)

Grudzień sprowadzi Cię na ziemię. Wago, czas wyjść z marazmu, w którym trwasz od jakiegoś czasu. To, że chowasz siebie i swoje problemy przed światem nie doprowadzi do niczego dobrego. Podziel się troskami z bliskimi, a zobaczysz, że rozwiązanie przyjdzie samo. Przestań rozpaczać, wyrównaj szalę i ruszaj na podbój świata.

Horoskop na grudzień 2023: Skorpion (23.10–21.11)

Czarne chmury nad Tobą Skorpionie. Zanim spadnie z nich deszcz i się rozpogodzi, minie sporo czasu. Nie poddawaj się jednak bez walki. To, że w pracy ostatnio nie idzie najlepiej, nie powinno odbijać się na najbliższych.  Ładuj baterie w trakcie miłych chwil. Doceń to, co masz i zaufaj swojemu talentowi. Czasami trzeba odpuścić, by wrócić w wielkim stylu.

Horoskop na grudzień 2023: Strzelec (22.11–21.12)

Żeby pomagać innym samemu trzeba mieć siłę. W grudniu musisz odpuścić zbawianie świata i trzymanie kilku srok za ogon. Koniec roku do dobry czas na podsumowanie. Zrób listę swoich słabych i mocnych stron. Przeanalizuj błędy, które popełniasz za każdym razem, wykorzystaj je jak lekcje, które są szansą na rozwój.

Horoskop na grudzień 2023: Koziorożec (22.12–19.01)

Grudniowy gwar będzie dla Ciebie męczący bardziej niż  zwykle. Nie bój się zrezygnować z kolejnego „śledzika”. Nikt nie będzie miał Ci za złe, jeśli wykpisz się ważnymi sprawami do załatwienia. Te ważne sprawy to nic innego jak czas spędzony ze sobą. Idź do kina, na spacer, albo kawę i schroń się przed hałasem. To szansa na refleksję i zebranie sił potrzebnych na to, co czeka Cię już niebawem.

Horoskop na grudzień 2023: Wodnik (20.01–18.02)

Wraz z nadejściem grudnia zakończ oczekujące zadania i projekty zawodowe. Wykorzystaj ten czas na pozbycie się zaległości i przygotowanie do nowych wyzwań. Koniec roku wykorzystaj także na refleksję i delikatne zakończenie znajomości, które sprawiają, że czujesz zmęczenie.

Horoskop na grudzień: Ryby (19.02–20.03)

To Twój czas, aby wykazać się odwagą i dać się zauważyć. Zbierz się na odwagę, by wyrazić siebie i podzielić się swoimi przemyśleniami w większym gronie niż zaufani znajomi. Świeć jak gwiazda i przygotuj się do działania. Twoja kreatywność zaowocuje długofalowym sukcesem. Nadchodzi Twój czas i postaraj się dobrze go wykorzystać.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Zapraszały gęś do domu i lały wosk przez dziurkę od klucza. Tak wyglądały Andrzejki wiele lat temu