Horoskop na weekend 31 grudnia 2022 - 1 stycznia 2023. Co czeka Cię w sylwestra i Nowy Rok

i

Autor: pixabay.com

Astrologia dla znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy 23.01 - 29.01. Co się wydarzy? Ten znak zodiaku posunie się do kłamstwa i oszuka bliską mu osobę

2023-01-23 8:41

Horoskop tygodniowy dla wszystkich, dwunastu znaków zodiaku. Co się wydarzy? Zobacz horoskop na ten tydzień przygotowany przez wróżkę Cesarię i sprawdź, co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Czy będzie to udany czas? Astrologia dla znaków zodiaku odkryje karty. Czas się przekonać, czy los będzie Ci łaskawy. Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 23.01. – 29.01

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Wydarzy się coś co Cię mocno zasmuci i obniży znacznie Twój nastrój na cały tydzień. Możesz ponieść porażkę, którą źle przyjmiesz i będziesz potrzebowała czasu, aby ją zaakceptować.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Przekonasz się, że na swoich przyjaciół zawsze możesz polegać. Wystarczy wykonać jeden telefon z prośbą o pomoc, a Twoje dylematy zostaną rozwiązane.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Otrzymasz szansę zmiany pracy lub propozycję przejścia do innego działu. Niektóre Bliźnięta otrzymają informację o wolnym stanowisku pracy, o objęciu którego zawsze marzyły.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Będzie to tydzień wahań, intensywnych rozmyślań i przewartościowania. Poczujesz potrzebę refleksji i konieczność spojrzenia dalej w przyszłość, aby zastanowić się nad swoim życiem.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Otrzymasz propozycję nowego zajęcia, projektu lub zmiany dotychczasowych działań. Po przeprowadzonej analizie plusów i minusów pozostanie przy pierwotnych założeniach swojego planu.

Zobacz także: Dzieci zaprowadzą rodziców do Biedronki i oszaleją na punkcie tej promocji! W Biedronce rządzi Psi Patrol, w cenach jak z bajki

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Otrzymasz pozytywną wiadomość na którą od dawna czekasz. Możliwe też, że na Twoją korzyść rozstrzygnie się sprawa długo zawieszona.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Jeśli starasz się o nową pracę, może Ci być trudno osiągnąć w tej dziedzinie sukces w tym tygodniu. Zatrudniony zostanie ktoś inny, a Ty nadal wysyłać będziesz aplikacje na wolne stanowisko.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Zauroczysz się w osobie, która zaintryguje Cię ciekawą osobowością, charakternym temperamentem i kreatywnością. Twoje życie uczuciowe nareszcie będzie kolorowe.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Chroń swój majątek i zasoby intelektualne. Ktoś będzie chciał zagrabić to, czego się długo dorabiałaś. Nie ufaj podejrzanym, nowo poznanym biznesmenom.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

W pracy czeka Cię ciężki i wymagający tydzień. Okaże się, że mało rzetelnie wywiązałaś się ze swoich zadań, dlatego będziesz musiała poprawić to, co przeoczyłaś i poprawić błędy.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Ktoś ujawni twój błąd i prosto w oczy wykrzyczy Ci, że się mylisz. Nie będziesz potrafiła pogodzić się z tym, że prawda wyszła na jaw i posuniesz się do manipulacji faktami i kłamstwa.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Uda Ci się zachować to, czego obawiałaś się utracić. Sprawa, o którą się martwisz nie ruszy z miejsca, co okaże się dla Ciebie bardzo pozytywne, gdyż nie jesteś jeszcze gotowa na zmiany.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Jasełka w wykonaniu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Korytnikach
Nasi Partnerzy polecają