Horoskop dzienny [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 13.02 - 19.02. Ten znak zodiaku czeka sprawa w sądzie. Może zjeść go stres

2023-02-13 8:45

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Co się wydarzy w kolejnym tygodniu lutego? Które znaki zodiaki mogą liczyć na romantyczne walentynki, a które będą musiały skupić się na problemach dnia codziennego? Zobacz, co zaplanowały dla Ciebie gwiazdy. Sprawdź horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię i zaplanuj sobie ten tydzień.

Horoskop tygodniowy 13.02. – 19.02

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Twoja sprawa urzędowa lub sądowa tak szybko nie znajdzie rozstrzygnięcia. Dowiesz się w tym tygodniu, że zostanie ona przesunięta w czasie, z czego nie będziesz zadowolona.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Pośpiech nie będzie działał na Twoją korzyść, gdyż będziesz musiał po sobie poprawiać. Szczególnie widoczne to będzie w pracy, gdy popełniać będziesz mnóstwo błędów.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Sytuacja krępująca, a nawet problematyczna pozostanie niezmienna aż do końca tygodnia. Nawet jeśli wdrożysz działania naprawcze, to sytuacja jeszcze się nie zmieni.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

W trakcie podróży możesz stracić znaczną część pieniędzy. Uważaj na kieszonkowców i naciągaczy, ale też na swoją nierozwagę. Bądź ostrożna szczególnie w nowych miejscach.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Podejmiesz nowe, innowacyjne i zaskakujące otoczenie działania zawodowe. Pokażesz siebie z innej strony, co spotka się z dużym zainteresowaniem i akceptacją.

Zobacz także: Numerologia wieku. To, ile lat skończysz w 2023 roku przepowie Ci przyszłość. Dla jednych to nadzieja lepszego jutra, dla drugich mętna prognoza złego pecha

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Podejmiesz działania zamykające pewien rozdział w Twoim życiu. Możliwe też, że zakończysz pewną trudna relację, albo zakończysz wyczerpujący projekt.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Twój spokój zaburzy pojawienie się starszej osoby w Twoim życiu. Możliwe też, że zamartwiać będziesz się o sprawy dojrzałego członka rodziny.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Pojawią się drobne kłopoty z wymianą komunikatów w relacji partnerskiej. W codziennych rozmowach może pojawić się niezrozumienie i trudności w wyrażaniu własnych potrzeb.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Będziesz chciała dokonać zmiany w swoim wizerunku, ale trudno będzie Ci się zdecydować na jeden kierunek. Nie chcesz przesadzić z metamorfozą, dlatego wstrzymasz się z działaniami.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Beztrosko podchodzić będziesz do codziennych obowiązków, aby nie zamartwiać się drobnostkami. Uda Ci się tym samym obniżyć napięcie i zniwelować stres.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Otrzymasz ciekawą propozycję, na której sporo zarobisz. Najpierw jednak będziesz musiała zaangażować się w tą inicjatywę, która w przyszłości przyniesie Ci korzyści finansowe.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Będziesz skutecznie i stanowczo komunikowała własne potrzeby i granice. Nie pozwolisz, aby ktoś Cię skrzywdził, dzięki czemu unikniesz ewentualnego rozczarowania.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
8893 morsów wykąpało się w Bałtyku
Nasi Partnerzy polecają